Informace k aktuální situaci COVID-19

Vážení zákazníci,

vzhledem k vyhlášenému nouzovému stavu v rámci České republiky z důvodu rizika onemocnění COVID-19 si Vás dovolujeme seznámit s fungováním našeho e-shopu vlnenezbozi.cz za této mimořádné situace. Veškerá bezpečnostní opatření, která byla v naší společnosti učiněna, nemají na našeho zákazníka až takový velký dopad. Pro naše zákazníky se snažíme v běžném režimu dělat maximum. Stejné chování z naší strany můžete očekávat i ve stavu nouze, který v naší republice nyní máme. Velice si vážíme našich zákazníků a stejně tak dbáme na zdraví našich zaměstnanců a všech dalších osob, které jsou do procesu vyřízení objednávky zahrnuti. Důležitým faktem je, že k přenosu viru nedochází prostřednictvím odesílaných balíčků. I nadále je přenos možný pouze z člověka na člověka. Plně respektujeme veškerá nařízení Vlády České republiky a jednáme v jejich souladu. Preferujeme princip solidárnosti a zodpovědnosti, který je nezbytný pro co nejrychlejší vyřešení stávající situace.

  • Příjem objednávek a jejich expedice funguje beze změn
  • Všechny způsoby plateb jsou možné
  • Při převzetí zboží je podmínkou mít na obličeji roušku

 

Způsoby dopravy zboží k Vám + možnosti plateb

1) Zásilkovna - výdejní síť poboček zásilkovny i nadále funguje beze změn. Všechny způsoby platby jsou možné. Pokud se stane, že si objednáte zboží na některou z poboček, která je aktuálně uzavřena, pak Zásilkovna Vaši zásilku předá na další nejbližší pobočku a o tomto zákazníka obratem vyrozumí.  Zásilkovna neustále aktualizuje informace na svém webu. Aktuální situace je vždy k dispozici zde na tomto odkazu

2) DPD (původně GEIS) - přepravní služba DPD funguje v doručování zásilek i nadále beze změn. DPD platby dobírkou umožňuje. Doporučuje se mít peníze připraveny v hotovosti přesně. Každý příjemce zásilky musí být při kontaktu s řidičem vybaben ochrannou rouškou nebo musí mít alespoň jiným způsobem (šátkem, šálou, jinou textilií) zakrytá ústa a nos. Pokud tomu tak nebude, řidič má právo zásilku nepředat. 

3) GLS - přepravní služba GLS funguje beze změn v doručování zásilek. GLS platby dobírkou umožňuje..Doporučuje se mít peníze připraveny v hotovosti přesně. Každý příjemce zásilky musí být při kontaktu s řidičem vybaben ochrannou rouškou nebo musí mít alespoň jiným způsobem (šátkem, šálou, jinou textilií) zakrytá ústa a nos. Pokud tomu tak nebude, řidič má právo zásilku nepředat.

4) Osobní odběr na výdejně v Brně - funguje beze změn, odběr je možný v pracovní dny v době 8:00 - 12:30 a 13:00 - 16:30h. Platba v hotovosti je možná. Doporučuje se mít peníze připraveny v hotovosti přesně.

Způsoby platby za zboží

Doporučujeme využít platbu převodem před dodáním zboží či platební kartou online. Dobírky jsou však také možné viz text nahoře.

V zájmu zajištění bezpečnosti a zdraví osob všechny z vás žádáme o zodpovědný přístup k aktuální situaci. Prosíme o používání roušek či šátků na obličeji a dodržování všech bezpečnostních opatření nařízených Vládou ČR. Přejeme všem pevné zdraví a vězte, jsme s vámi! 

Rady a tipy