Lněný ručník, modrošedý

Kód: 015-NAM-S20
489 Kč 404,13 Kč bez DPH
Dostupné od 15.02.2023
Položka byla vyprodána…

Materiál: 100% len, Rozměr: 70 x 140 cm, Barva: modrošedá, Gramáž materiálu: 250g/m2, Využití: při pobytu v sauně, na pláži, ve sprše; Vhodné pro používání: děti, dospělí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní lněná osuška je vyrobena ze 100% lnu. Osuška má celkový rozměr 70 x 140 cm. U tohoto lněného ručníku došlo při výrobě k jeho změkčení, díky čemuž ručník velice dobře absorbuje vlhkost. Další výhodou je, že během praní nedochází ke změně rozměru. Designově je osuška složena ze stejně širokých pásů ve třech různých barvách. Široké modré a přírodní lněné šedé pruhy dodávají produktu dojem jemné svěžesti. Využití je rozmanité, lněný ručník se může používat nejen v koupelně, ale také například při pobytu na pláži nebo v sauně.

Lněné ručníky se také nazývají masážní kvůli pevným a mírně drsným vláknům, kterými jsou tvořeny. 100% přírodní lněné ručníky jsou podstatně drsnější než bavlna. Drsnost lněných ručníků je dána oboustrannými tuhými lněnými poutky. Avšak poté, co se lněné ručníky často perou, tak postupně snižují tuto masážní funkci. Zatímco bavlněné osušky při četném praní nezměknou.

Lněné výrobky jsou obecně specifické zdravou a organickou hrubostí plátna, které svědčí lidské pokožce. Díky používání hrubších druhů ručníků dochází při utírání k jemné masáži celého těla. Tato masáž zlepšuje krevní oběh a díky zlepšení krevního oběhu je tělo lépe vybaveno kyslíkem, dochází k aktivaci funkcí těla. Člověk se cízí dostatečně bdělý a zvyšuje se jeho pracovní aktivita.

Doplňkové parametry

Kategorie: Saunové doplňky
Hmotnost: 0.2 kg
Materiál: Len
Rozměr:: 70 x 140 cm
Barva:: modrošedá
Gramáž materiálu:: 250g/m2
Využití:: při pobytu v sauně, na pláži, ve sprše
Vhodné pro používání:: děti, dospělí
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Rady a tipy