Ledvinový pás z ovčí vlny béžový, na suchý zip DÍKY SUCHÉMU ZIPU VÝBORNĚ DRŽÍ!

Kód: 008-KAM-74
VIDEO
330 Kč / ks 272,73 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Bederní pás Vám poslouží zejména v zimní období, kdy je člověk náchylný k nachlazení v oblasti ledvin. Pro výrobu ledvinového pásu byla použita 100% ovčí vlna. Tento druh materiálu je označován jako Evropské Merino. Ledvinový pás je možné velice snadno uchytit do oblasti beder. Bederní pás je na vnitřní straně opatřen dvěma gumovými pásy, které jsou zakončeny suchým zipem. Bederní pás se jednoduše umístí na záda do oblasti ledvin a v přední části se gumový pás natáhne na požadovanou délku a suché zipy se spojí.

Materiál: 100% Evropské Merino, Rozměr: 55 x 25 cm, Barva: rub světle krémová / líc světle hnědá, Uchycení: elastická guma se suchým zipem, Motiv: jednobarevný

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměr ledvinového pásu je 55 x 25 cm. Délka jednoho gumového pásu (bez napnutí) je 24 cm. Gumové pásy k uchycení na tělo je možné napnout do maximální délky 40 cm.
 
TIP: Ledvinový pás doporučujeme nosit již na jednu vrstvu oblečení. Tepelný účinek se díky tomu znásobí. Uzpůsobeno k praní v pračce na program "vlna". Ledvinový pás je dodáván v barevném provedení - lícová strana je krémově světlá, rubová strana strana má jemnou tělovou barvu.
 
Všechny výrobky jsou antialergické, vhodné pro děti, jsou opatřeny certifikátem kvality (PN- EN ISO 9001:2000), opatřeny značkou CE. Vhodné zejména pro zimní a podzimní období. Pro svou hřejivost jsou velmi oblíbené.
 

Ruku na srdce, když se řekne „vlna“ a vy nejste zrovna atomový fyzik nebo námořník, jako první si zřejmě vybavíte huňaté ovce a velmi teplé ponožky od babičky. Není divu. Ovčí vlna je naprostá klasika, pokud jde o výrobky z vlny. Její vlastnosti vynikajícího tepelného izolantu s dlouhou životností jsou ověřovány a potvrzovány s každou další generací. Vážně. Zeptejte se babičky.

V naší nabídce najdete nejčastěji výrobky z ovčí vlny získávané střihem ze živých zvířat chovaných v Evropě. K tomuto odkazu se hlásíme označením „Evropské Merino“. Technicky jde o vlnu označovanou jako „pure new wool“, tedy o vlnu s maximální příměsí 0,3% jiných vláken. Více o materiálu Evropské Merino naleznete zde https://www.vlnenezbozi.cz/rady-a-tipy/vyrobeno-z--ovci--vlny/.

Materiál: 100% Evropské Merino

Jak nejlépe o tento výrobek pečovat?

  • Výrobky z vlněné pleteniny přepravujte v originálním obalu, chraňte před zašpiněním, mechanickým poškozením nebo navlhnutím.
  • Skladujte v suché a větrané místnosti, daleko od zdrojů tepla, vlhkosti a zdrojů světla.
  • Neměli byste skladovat zašpiněné výrobky.
  • Neperte výrobky s výrobky jiného typu.
  • Nežehlit.
  • Neodstraňovat skvrny rozpouštědly.
  • Prát v ruce při teplotě 30oC nebo mechanicky (program na praní vlny 30oC), za použití prostředku s obsahem Lanolinu.
  • Vždy, prosím, respektujte konkrétní prací symboly uvedené přímo na výrobku.

Podrobný návod, jak nejlépe pečovat o výrobky z vlny, naleznete zde: https://www.vlnenezbozi.cz/rady-a-tipy/vyrobky-z-vlny-udrzba/

Vlněné výrobky z pravé ovčí vlny mohou mít občas tendenci pouštět volná vlákna. Jedná se o přirozený jev a děje se tak zpravidla při prvním použití výrobku. Volná vlákna doporučujeme z výrobku vytřepat, výrobek vyvětrat. Je možné také použít lepící váleček - čistící váleček na oděvy, který  přebytečná vlákna odstraní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ledvinové pásy
Hmotnost: 0.2 kg
Materiál: Evropské Merino
Rozměr: 55 x 25 cm
Barva: rub světle krémová / líc světle hnědá
Uchycení: elastická guma se suchým zipem
Motiv: jednobarevný
Video: https://youtu.be/MzCyhEy1sjw#1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Rady a tipy