Důchodky

1 položek celkem
důchodky
Skladem
Kód: 409/36
345 Kč

Materiál: vnější vrstva filc / vnitřní vrstva 100% ovčí vlna / podrážka protiskluzový plast , Dostupné velikosti : 36-46

Kód: 409/36

Důchodky jsou díky možnosti snadného a praktického nazouvání velice oblíbené u starších generací. V naší nabídce naleznete výběr velice žádaných klasických důchodek, které se však díky použitému materiálu stávají neobyčejnými.

Vnitřní stélka námi nabízených důchodek je vyráběna z pravé ovčí vlny, čímž je zaručen nohám Vašich babiček a dědečků špičkový tepelný komfort. Díky tomuto přírodnímu materiálu, který má termoregulační schopnosti, se nohy v důchodkách nikdy nezpotí, protože přebytečný pot je ihned odváděn pryč do okolního prostředí.Vy tak máte svém nohy vždy v teple a v suchu a to dokonce i v případě, že jsou bačkory navlhlé. Důchodky z ovčí vlny hřejí i chladí přesně podle aktuální potřeby těla. Ovčí vlna je dokonale šetrná k lidské pokožce, prodyšná a příjemná na omak. Pokud chcete dopřát Vašim babičkám a dědečkům opravdu ten nejlepší tepelný komfort pro jejich unavené nohy, dopřejte jim důchodky vyrobené ze 100 % ovčí vlny.