Ovčí kůže pro alergiky (Relugan), 110 x 70 cm
Ovčí kožešina vyrobená z pravé ovčí kůže, vlákno je ručně česané. Ovčí kůže je ošetřena tak, aby byla vhodná i pro alergiky. Do kožešiny neusedá prach a ani se v ní nedaří roztočům aj. Vhodný a velice oblíbený doplněk do domácnosti, při sezení působí příjemně hřejivě.
Materiál: ovčí kožešina upravena tak, aby byla vhodná pro alergiky, Barva: krémově žlutá, Rozměr: 110 x 70 cm, Délka vlasu: cca max 2 cm
Detailní popis produktu
Celková délka ovčí kožešiny pro alergiky se pohybuje v rozmezí 100 - 120 cm, šířka nejširší části se pohybuje v rozmezí 70 - 90 cm.
V charakteristice produktu je uváděn průměrný rozměr kožešiny.
Jak o ovčí kožešinu pečovat:
- vlas ovčí kůže je dobré cca 1 x za 14 dní pročesat kartáčem na psy;
- 1 x týdně kůži protřepat, aby se napřímil vlas;
- 1 x za 14 dní je vhodné kůži větrat na čerstvém vzduchu a ponechat ji tam cca po dobu min. 20 min;
- nečistoty vyčesávat či vysávat;
- k suchému čištění kůží je možné použít připravek Lanolin – návod na použití tohoto přípravku naleznete na jeho obalu;
- nedoporučujeme vystavovat na přímém slunci;
!UPOZORNĚNÍ!
KŮŽE SE NESMÍ PRÁT MOKRÝM ZPŮSOBEM V PRAČCE, DOŠLO BY K JEJÍMU ZNEHODNOCENÍ.
Kategorie: | Ovčí kůže přírodní |
---|---|
Hmotnost: | 0.8 kg |
Barva: | Krémově žlutá |
Typ kožešiny: | Přírodní |
Barva: | krémově žlutá |
Rozměr: | 110 x 70 cm |
Délka vlasu (srsti) kožešiny: | cca max 2 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.