ZÍSKEJTE nákupem -15% SLEVU ! Slevový kód JARO15 zadejte v prvním kroku košíku.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS?

ikona1

Tradice od roku 1999

Na výrobu výrobků z ovčí vlny jsme se zaměřili již v roce 1999. V začátcích jsme se soustředili zejména na nabídku ovčích kožešin, předložek z kůží, vlněných bačkor, omezenou nabídku vlněných vest, vlněných prostěradel a vlněných dek. V našich začátcích jsme prodávali výrobky vyrobené pouze z jednoho druhu vlny, a to Evropské Merino.  V té době naše společnost prodávala zejména na prodejních stáncích v rámci Vánočních trhů, nákupních center a venkovních prostor. Postupem doby a díky rozvoji internetu jsme náš prodej přesunuli do formy internetového prodeje. V tuto formu prodeje jsme zpočátku něměli důvěru, avšak našimi zákazníky jsme byli přesvědčeni o opaku. Díky zájmu zákazníků se naše nabídka časem rozšiřovala a stále rozšiřuje. Aby naše nabídka byla pestrá a pro zákazníky zajímavá,  během let přibyly produkty z lepších a lepších materiálů, a to např. výrobky z Kašmíru, z vlny Alpaky, z Velbloudí vlny (Camel), z Australského Merina, Novozélandského Merina, hebké Jehněčí vlny, 100% Bavlny, Froté, Jersey aj. Pokud Vás zajímají rozdíly, výhody a nevýhody jednotlivých druhů vln, pak více se můžete dočíst v tomto článku.

ikona2

Vybrané zboží v akci celoročně

Pro přehlednost a lepší orientaci našich zákazníků se veškeré zboží v akci nalézá v samostatné kategorii AKCE. Zboží je pravidelně obměňováno, aby nabídka akcí byla pro naše zákazníky pestrá.

Navíc naše zákazníky rádi odměníme za nákup u nás tématickým dárkem podle hodnoty objednávky. Při nákupu nad 1499 Kč vás navíc čeká doprava zdarma. Pro registrované zákazníky máme jako bonus slevu 5 % na všechny nákupy.

ikona3

 

Naše produkty jsou určené pro celou rodinu

Široká nabídka našich produktů je určena pro celou rodinu. Je to i náš cíl a jsme rádi, pokud naší nabídkou oslovíme všechny generace zákazníků. Hračky, fusaky nebo deky pro nejmenší, pro maminky a tatínky nebo aktivní mladé slečny a kluky nabízíme produkty pro cvičení a sport, hřejivé, prodyšné a rychleschnoucí funkční prádlo a pro regeneraci těla a duše i saunové doplňky a přírodní kosmetiku. A samozřejmě myslíme i na babičky a dědečky, pro které máme připravenou komplexní nabídku teplých ponožek, vlněných vest nebo úžasné vlněné deky. U nás si opravdu vybere každý. Ať už pro sebe nebo jako dárek pro své přátele nebo své nejbližší.

ikona4

Sledujeme aktuální módní trendy se zachováním principu nadčasovosti

Naši stálou nabídku se snažíme tvořit tak, aby dekory a motivy jednotlivých produktů byly nadčasové, vhodné pro využití v různých typech interiérů, napříč generacemi, aby šly proti proudu času a aby podléhaly módním trendům jen okrajově. Při výběru motivů se snažíme být efektitvní, neplýtvat zdroji a efektivně nabízet takový sortiment, který uspokojí požadavky našich zákazníků v dlouhodobém hledisku. Naším pravidlem je, aby nabídka módních trendů dosahovala cca 10% z celkové nabídky. Je obecně známo, že módní trendy mají rychlý vzestup a rychlý pád. Pouze malé procento módní produkce se stane "nadčasovou".

ikona5

Biologicky odbouratelné produkty

Téměř 80% produktů naší nabídky je vyrobeno z přírodních materiálů (dřevo, přírodní kůže, hovězí kůže či merino vlna). Výběrem vhodného sortimentu se snažíme dbát na minimální ekologické zatížení naší planety. Merino vlna je čistě přírodní, biologicky odbouratelný a obnovitelný zdroj. Po několika letech se dokáže přirozeně rozložit a nezatěžuje tak životní prostředí. Neobsahuje žádné chemické látky.

ikona6

Polovina našeho sortimentu je tvořena zdravotními produkty

Jsme si vědomi toho, že tím nejdůležitějším v životě každého člověka, je jeho zdraví. Proto se v naší nabídce zaměřujeme na produkty, které pomáhají každému z nás v každodenním "boji" se zdravotními komplikacemi.

ikona7

Produktová videa u našich produktů

V nabídce a popisu našich produktů se zaměřujeme na detaily. Abychom našim zákazníkům přiblížili naše produkty více, zaměřili jsme se na tvorbu produktových videí. Co je to produktové video? Cílem produktových videí je zákazníkům na videu ukázat, jak produkt reálně vypadá, jak se produkt chová při jeho používání či jakým způsobem se produkt běžně používá. Věříme, že natočený produkt při jeho reálném použití může zákaznikovi pomoci při rozhodování o jeho nákupu.   Naším cílem je, aby 80% produktů z naší nabídky mělo své produktové video. Video je viditelné vždy v detailu produktu. Pokud je produkt opatřen videem, je u názvu produktu viditelná ikona. Veškerá videa produktů jsou dostupná na našem youtube kanálu https://www.youtube.com/@vlnenezbozi

ikona8

Zakázková výroba

Vždy se může stát, že si zákazník vybere nějaký produkt, ale tento mu z  nějakého důvodu nevyhovuje nebo by jej potřeboval opravit či mírně pozměnit. Jelikož se snažíme našim zákazníkům vycházet maximálně vstříc, zavedli jsme možnost ZAKÁZKOVÉ VÝROBY pro naše zákazníky. Pokud máte nějaký požadavek na změnu rozměru, provedení, barevnosti či úplného atypického provedení, prosím kontaktujte nás mailem na obchod@vlnenezbozi.cz a dohodneme podrobnosti. Pro představu se realizovaly zakázky typu - atypický prodložený rozměr ledvinového pásu, atypická prodloužená přikrývka, atypický rozměr předložky z ovčích kůží tvaru ovál aj. Atypickou produkci realizujeme již od 1 kusu výrobku.

 

Rady a tipy