Praktické bytové doplňky

Záclony a závěsy jsou praktickým doplňkem téměř každého okna. Dá se říci, že každá hospodyňka si právě s tímto druhem vybavení v interiéru velice ráda vyhraje. Ladění doplňků interiéru je pro ženu důležitým bodem při zabydlování rodinného hnízda. Důležitým prvkem při používání záclon či závěsů je předejít situaci, kdy se pověšená záclona sama např. vytrhne z žabky. Tato potíž bývala u kovových žabek na záclony, jejichž ostří záclonu trhalo. Aby se záclony kvůli špatnému způsobu pověšení netrhaly a manipulace s nimi byla snadná, doporučujeme používat dřevěné kroužky a žabky z plastu.

Žabky na záclony jsou vyrobeny z plastu v šesti barevných odstínech od bílé barvy až po tmavě hnědou v dekoru dubu. Plastové žabky záclonu netrhají, pevně ji drží a záclona nesjíždí. Kroužky na záclony jsou v vyrobeny ze surového borovicového dřeva opracovaného dohladka. Po této základní úpravě jsou mořeny do požadovaného barevného odstínu. Kroužky s žabkami jsou vždy laděny do jednoho odstínu a zpravidla se nakupují jako sada. Velice oblíbené jsou kroužky ze surového dřeva, které slouží pro výrobu dřevěných hraček pro děti. Využívány jsou také na různé kreativní domácí dílničky pro děti či na tvoření ve škole.

Originální nábytek do předsíně

Přáli byste si mít doma designový nábytek, který zaujme? Dřevěná stolička ve tvaru beránka bude top detail do každé předsíně. Tato ruční práce je specifická tím, že každý kus je originál. Tělo beránka je vyrobeno ze dřeva, aby byla zaručena stabilita stoličky. Při obouvání se o ni lze opřít či se na ni posadit. Dřevěné tělo je potažené přírodní ovčí kůží s dlouhým nebo kudrnatým vlasem. Hlava beránka je propracovaná do detailu, stejně tak i kopýtka. A můžete si ho pojmenovat po svém, my mu říkáme Karel :-). V každé domácnosti by v předsíni neměla chybět lžíce na boty. Naše nabídka zahrnuje obouvací lžíce z krásného a lakovaného dřeva v různých odstínech. Lžíce mají funkční tvar a šňůrku pro zavěšení, aby byly v případě potřeby ihned po ruce.

Sedátko beránek Karel (2)

Nezapomínejte na doplňky do kuchyně či koupelny

Kuchyň si každá hospodyňka zkrášluje podle svého vkusu. Někdo má raději rustikální styl, jinému se více líbí moderní pojetí. Z naší nabídky okrasných a praktických táců a misek, stojánků na ubrousky či příbory, košíčků na pečivo nebo drobností a designových lahví, nejen na prázdninové drinky, si vybere snad každý. A aby toho nebylo málo, můžete překvapit drahou polovičku v rámci výročí či oslavy úžasnou nerezovou chladící nádobou na šampaňské jako z pravého romantického filmu.

chladici nadoba nerez

Drobný detail, který dodekoruje každou koupelnu, to jsou košíčky a mističky na kosmetiku nebo šperky. Vždy záleží na tvaru a barvě, velikosti a typu košíčku či misky. Košíček se bude hodit do koupelen laděných do stylu wellness a spa či koupelen na chalupě, ve kterých vévodí ručně nasbíraná levandule či jiná bylinka. Mistička bude vypadat úžasně v moderně pojaté koupelně s minimem dřevěného obložení. Můžete samozřejmě experimentovat a tvořit detaily dle Vaší představivosti. Zrcadlo do koupelny, které umí až trojnásobné zvětšení, je velmi praktickým pomocníkem nejen při ranní hygieně, ale hlavně ho ocení dámy při finálním doladění vizáže. Navíc zrcadlo s led osvětlením je velmi užitečným pomocníkem, který rozhodně využijete.

kosmeticke zrcadlo na zed hranate s led osvicenim2

Krásné vůně jsou oblíbeným prvkem každého interiéru. Vůně do bytu jsou velmi oblíbeným detailem, a naše designové difuzéry budou navíc i velmi krásným doplňkem. Difuzér můžete mít ve světlém nebo tmavém provedení, bude tedy ladit s každým interiérem. Lze nastavit interval vůně. Vybrat si můžete z několika vonných olejíčků, pro navození té správné atmosféry stačí tři kapky. Vůně má velikou moc změnit pocit z každého interiéru.

aroma-4076727_1280

Rady a tipy