Turban na vlasy, červená

Kód: 001-NAM-S5
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Skladem

Materiál: 100% bavlna, Barva: červená, Velikost: univerzální, Vhodné pro: muže, ženy, Využití: doplněk při pobytu v sauně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Saunový turban je vyroben ze 100% měkké česané bavlny. Saunové turbany jsou určeny pro používání v sauně. Díky použitému materiálu je materiál jemný a měkký. Saunový turban má sytě červenou barvu, jeho povrch je jednobarevný bez dalších motivů.

Jaký význam při saunování má saunový turban?

Obecně je pobyt v sauně spojen s vysokými teplotami kolem 80 až 100 °C a velmi nízkou vlhkostí vzduchu. Tyto dvě podmínky jsou základními charakteristickými prvky saunování a člověk si již neuvědomuje fakt, že za těchto podmínek trpí nejen pokožka, ale zejména vlasy. Během pobytu v sauně dochází k vysušování vlasů, tyto jsou pak velmi křehké a snadno se lámou. Na druhou stranu má saunování tolik pozitivních vlastností a je natolik zdravé, že tuto nectnost musíme sauně odpustit. Zvlášť, když se proti tomuto problému dá poměrně snadno bojovat.

Pokud se o své vlasy pravidelně staráte, tak občasný pohyb v sauně Vaše vlasy zvládnou. V případě pravidelného pobytu v sauně však již vlasy dostávají zabrat. Dopřejte Vašim vlasům ochranu před horkem a suchým vzduchem pomocí saunovací čepice nebo saunového turbanu. Díky saunovému turbanu ochráníte Vaše vlasy a také Vaši hlavu před rizikem přehřátí. Tento nevinný a přitom praktický doplněk Vám tak zaručí příjemný pobyt v sauně. Pomůže Vám vysušit mokré vlasy nebo jej můžete využít během kosmetických procedur. Zaručuje výbornou savost a perfektně drží tvar díky zapínání na knoflík v zadní části.

Kvalitní saunovací turbany jsou z převážné většiny vyráběny z přírodních materiálů bavlna či len. Velikost turbanu je univerzální, proto jej mohou používat dospělí i děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Saunové doplňky
Hmotnost: 0.1 kg
Materiál: Bavlna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Rady a tipy