Ergonomický podhlavník válec, WOOLINE MEMORY 13x50 cm

Kód: 97/S10
280 Kč 231,40 Kč bez DPH
Skladem

Materiál výplň: polyuretanová paměťová pěna (líná pěna), potah: 48% bavlna, 52% Polyester, Rozměr ložné plochy: 50 cm x průměr 13 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anatomický podhlavník tvaru válce WOOLINE MEMORY pomáhá zaujmout správnou polohu krční páteře. Je vyrobený z polyuretanové paměťové pěny, která se nedeformuje ani po extrémním zatížení. Polyuretanová paměťová pěna rozkládá tlak rovnoměrně a přináší tak uživateli odlehčení krční páteře. Ergonomický válec WOOLINE MEMORY je potažen snímatelným a pratelným potahem, který zajišťuje vysokou hygienu polštáře. Rozměr ergonomického polštáře tvaru válce je délka 50 cm x průměr válce13 cm.

Ergonomický pohlavník tvaru válce WOOLINE MEMORY se skládá z profilovaného jádra a návleku. Jádro tvoří tzv. líná pěna, která se vlivem tělesné teploty přizpůsobuje tvaru hlavy a krku a poskytuje jim pevnou oporu. Má rovněž antibakteriální a protiroztočové účinky. Návlek je zhotovený z jemné tkaniny ze směsi polyesteru a bavlny a je opatřen zipem. 

Ošetřování návleku se doporučuje provádět alespoň 2x ročně. Jinak je možné jej prát podle potřeby, a to zejména v závislosti na intenzitě pocení jeho uživatele. Nejvhodnějším způsobem ošetřování je praní snímatelného obalu polštáře při teplotě vody cca na 90°C v pračce na jemné praní. Chemické čištění se nedoporučuje.

Ergonomický podhlavník tvaru válce WOOLINE MEMORY je certifikovaným zdravotnickým produktem. Podhlavník je dodáván v praktickém obalu, díky němuž je možné jej přenášet nebo skladovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Rady a tipy