Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
6747 hodnocení
5
6577x
4
103x
3
19x
2
10x
1
38x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Vše proběhlo v pořádku.
PC
Pavla Chaurova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.1.2024
Vse klaplo na pohodu. Rychle dodani.
cena lepší oproti konkurenci při stejné kvalitě
DS
Dagmar Samešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.1.2024
Obchod všem doporučuji. Zboží přišlo v pořádku, pantofle udělaly velkou radost.
Rychlost dodání a super hřejivé vložky do bot!
+ Rychlost, ochota, výborná komunikace
+ Rychlé dodání zboží,komunikace.
Vše proběhlo v pořádku, komunikace i doprava byla rychlá, což bylo obrovské plus v době předvánočního shonu. Ponožky vypadají výborně a jako dárek udělaly radost.
Rychlé vyřízení objednávky a doručení.
B
Brian
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.12.2023
Skvele, rychle vychystani objednavky pro osobni odber
B
Brian
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.12.2023
Skvele, rychle vychystani objednavky pro osobni odber
P
Pavlína
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.12.2023
ano, mohu doporučit
VS
Václav Svejkovsky
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2023
Super, rychlost a jistá kvalita.
VF
Vlastimil Foltýn
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2023
Nakupoval jsem na tomto e-shopu poprvé a uděluji 5*****. Malinký problém byl jen s komunikací s "Ježíškem" (GLS). Avízo žádné, V den doručení volali, že za 2 hodiny přijedou, a já byl 60 km mimo. Ale vše dobře dopadlo a termín doručení byl splněn do 48 hod. Dárek udělal radost, jsme všichni spokojeni.
EH
Eva Hlasová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.12.2023
Zatím mne tento obchod nezklamal. Se zbožím jsem spokojená.
MV
Marek Veselý
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.12.2023
Super!!!
Vše super.
JP
Josef Pulkrábek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.12.2023
Velká spokojenost. Rychle vyřízení zásilky.
S obchodem jsem velmi spokojená. Byl tam malý zádrhel ze strany České pošty, přesto se mi paní Ing. Lucie Grycová snažila pomoct jak jen mohla. Za to velký dík.
Podhlavník krásný, je to dárek,doufám,že bude obdarovaná spokojená.
MS
Matěj Sláma
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.12.2023
Vše proběhlo rychle…👍
