Hračky pro děti

Hračky pro děti vybíráme vždy velmi pečlivě. Při jejich výběru musíme brát ohledy nejen na věk dítěte, ale i na rozvoj jeho poznání a zejména na bezpečnost. Naši nejmenší nejvíce ocení různá kousátka a chrastítka. O něco větší děti milují plyšové hračky a ty starší potěší stavebnice, pohyblivé hračky a logické hry. 

ilustracni foto

Plyšové rozkládací zvířátko udělá radost snad každému dítku. Chtěl by mít doma pejska, ale je ještě moc malý na živé zvířátko? Nebo by si chtěl hrát na farmu a potěšila by ho milounká roztomilá ovečka? Můžete mu pořídit více druhů zvířátek. Bude mít nejen kamaráda, se kterým si může hrát, ale i polštářek na spaní třeba na cesty autem. Navíc se velmi dobře udržuje a je vhodný i pro alergiky. Nejlepším přítelem se jistě stane ovečka s vtipným „vykuleným“ výrazem :-) S ní nejde mít špatnou náladu. Bude vaše dítko ráda doprovázet při všech hrách i na cestách.

chobotnicka home made

Speciální nabídkou jsou háčkované doplňky a hračky. Tyto originální vychytávky jsou výsledkem poctivé české ruční práce a jsou vyrobené ze 100% vlny. Přívěšky budou úžasným doplňkem nejen na klíče, ale třeba i na batoh nebo aktovku. Z barevné škály si vybere snad každý, ať už dítě nebo dospělý. Háčkovaná chobotnička je určena především jako kamarád pro miminka v inkubátorech, na které má podle různých studií velmi pozitivní vliv a uklidňující účinky. Vyhrají si s ní ale všechny děti, především příznivci mořského světa. Všechny plyšové hračky jsou velmi praktické na údržbu, lze je jednoduše udržovat v čistotě.

Rady a tipy