Saunová čepice Viking s rohy, světlá

Kód: 013-NAM-S46
Novinka
390 Kč / ks 322,31 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení

Přírodní vlněná saunová čepice "Viking", navržená vzorem starožitných vikingských klobouků má praktické využití při pobytu v sauně.

Materiál: 100% Vlna, Velikost: univerzální, Vhodné pro: muže, ženy, děti, Využití: doplněk při pobytu v sauně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Saunová čepice je vyrobena ze 100% vlny a je dodávána ve světle krémové barvě. Tato čepice do sauny má unikátní design, jelikož byla navržena podle vzoru starožitných vikingských klobouků. Tato vikingská čepice do sauny je pevná, odolná a díky použitému materiálu má dlouhou životnost. Moderní technologie pak umožňuje výrobu porézního, „prodyšného“ syntetického nebo polosyntetického materiálu.

Jaký význam při saunování má saunovací čepice?

Obecně je pobyt v sauně spojen s vysokými teplotami kolem 80 až 100 °C a velmi nízkou vlhkostí vzduchu. Tyto dvě podmínky jsou základními charakteristickými prvky saunování a člověk si již neuvědomuje fakt, že za těchto podmínek trpí nejen pokožka, ale zejména vlasy. Během pobytu v sauně dochází k vysušování vlasů, tyto jsou pak velmi křehké a snadno se lámou. Na druhou stranu má saunování tolik pozitivních vlastností a je natolik zdravé, že tuto nectnost musíme sauně odpustit. Zvlášť, když se proti tomuto problému dá poměrně snadno bojovat.

Pokud se o své vlasy pravidelně staráte, tak občasný pobyt v sauně Vaše vlasy zvládnou. V případě pravidelného pobytu v sauně však již vlasy dostávají zabrat. Dopřejte Vašim vlasům ochranu před horkem a suchým vzduchem pomocí saunovací čepice. Díky saunovací čepici ochráníte Vaše vlasy a také Vaši hlavu před rizikem přehřátí. Tento nevinný a přitom praktický doplněk Vám tak zaručí příjemný pobyt v sauně.

Kvalitní saunovací čepice jsou z převážné většiny vyráběny z přírodních materiálů jako je len, bavlna či vlna. Velikost čepice je univerzální, proto ji mohou používat dospělí i děti. Čím hrubší povrch čepice pro saunování, tím lepší prokrvení pokožky.

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO ZDRAVÍ
Hmotnost: 0.2 kg
Materiál: 100% Vlna
Barva: krémově žlutá
Velikost: univerzální
Vhodné pro: muže, ženy
Využití: doplněk při pobytu v sauně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Rady a tipy