Vlněná přikrývka oboustranná Lumaka, 140x200 cm

Kód: 008-KAM-16
Novinka Tip
2 340 Kč 1 933,88 Kč bez DPH
Skladem

Materiál: 100% Evropské merino (100% ovčí vlna), Provedení: oboustranné - rubová strana je potištěna motivem, lícová strana je jednobarevná v provedení světlá krémová barva, Rozměr: 140 x 200 cm, Hmotnost: 2,8 kg, Gramáž: 2 x 450g/m2

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato stylová a na první pohled elegantní vlněná přikrývka s označením Lumaka, je hrdým pomocníkem do každé domácnosti. Pro výrobu oboustranné přikrývky byla použita čistá ovčí vlna, která je označována jako Evropské Merino. Přikrývka Lumaka je oboustranná, to znamená, že pro její výrobu byly použity dva "pláty" vlněného rouna o gramáži 450g/m2. Tyto jsou k sobě pevně přišity a celá přikrývka je po obvodu pečlivě olemována, rohy jsou oblé.

Oboustranné přikrývky jsou díky tomuto provedení těžší oproti jednostranným dekám, rubová i lícová strana mají totožnou délku vlasu. Oboustranné vlněné přikrývky jsou příjemně hutné a těžké. Takové přikrývky udělají radost zejména zimomřivým jedincům.

Ruku na srdce, když se řekne „vlna“ a vy nejste zrovna atomový fyzik nebo námořník, jako první si zřejmě vybavíte huňaté ovce a velmi teplé ponožky od babičky. Není divu. Ovčí vlna je naprostá klasika, pokud jde o výrobky z vlny. Její vlastnosti vynikajícího tepelného izolantu s dlouhou životností jsou ověřovány a potvrzovány s každou další generací. Vážně. Zeptejte se babičky.

V naší nabídce najdete nejčastěji výrobky z ovčí vlny získávané střihem ze živých zvířat chovaných v Evropě. K tomuto odkazu se hlásíme označením „Evropské Merino“. Technicky jde o vlnu označovanou jako „pure new wool“, tedy o vlnu s maximální příměsí 0,3% jiných vláken. Více o materiálu Evropské Merino naleznete zde https://www.vlnenezbozi.cz/rady-a-tipy/vyrobeno-z--ovci--vlny/.

Skladování a údržba - vlněná deka

  • Výrobky z ovčí vlny přepravujte v originálním obalu. Díky tomu je výrobech chráněn před zašpiněním, mechanickým poškozením nebo navlhnutím.
  • I doma skladujte v suché a větrané místnosti, daleko od zdrojů tepla, vlhkosti a zdrojů světla.
  • Neměli byste skladovat zašpiněné výrobky.
  • Neperte výrobky s výrobky jiného typu.
  • Nežehlit.
  • Neodstraňovat skvrny rozpouštědly.
  • Prát v ruce při teplotě 30o C nebo mechanicky (program na praní vlny 30o C), za použití prostředku s obsahem Lanolinu.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přikrývky
Hmotnost: 2.8 kg
Materiál: Evropské Merino
Rozměr: 140 x 200 cm oboustranná
Druh výplně: Žádná výplň

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Rady a tipy