Registrace

Vlněný návlek na lýtko, černý Hebké! Elegantní! Stylové!

Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2 hodnocení Podrobnosti hodnocení

Vyberte si naše návleky na lýtka a pociťte jedinečnou kombinaci stylu, tepla a pohodlí. Vlněný návlek na lýtka představuje eleganci snoubenou s hřejivým pocitem tepla. Tento hřejivý návlek v černé barvě je vyroben z hebké vlny v kombinaci s elastanem. Velikost návleku je univerzální a je vhodný pro ženy i muže. Návlek se běžně nosí na vnější straně kalhot v období zimy. Druhou variantou je nosit vlněný návlek přímo na lýtku v období, kdy zima již odchází a my si přejeme mít nohy v teple. Spodní i horní lem je hebký a nesvírá nohu. 

Materiál: 65% Vlna, 35 % Elastan; Barva: černá; Velikosti: univerzální; Lemy: volné; Rozměry: celková délka 41 cm, max šířka 13 cm

        sticker

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
11.6.2026
Možnosti doručení
Kód: 013-PFO-003
195 Kč / pár 161,16 Kč bez DPH 97,50 Kč / 1 ks
Vlněný návlek na lýtko, černý Hebké! Elegantní! Stylové!
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2 hodnocení Podrobnosti hodnocení

Postarejte se o své nohy v zimních dnech s našimi návleky na lýtka. Velice příjemné měkké vlněné návleky na lýtka jsou velice žádaným doplňkem šatníku žen i mužů. Slouží jak v zimě, tak na začátku jara. Návleky je možné kombinovat a nosit na ryflích (na oblečení) nebo na holé noze.

Tyto hřejivé vlněné návleky jsou v vyráběny s volným lemem v horní i spodní části. Volný lem zaručuje dobré prokrvení dolních končetin, lýtko není stažené a noha má celkový komfort. Návlek na lýtko neškrtí a přizpůsobuje se obvodu lýtka a přesto výborně na noze drží, nesjíždí a neroluje se. Tyto vlněné návleky jsou určeny také pro všechny osoby, které mají potíže s nedostatečným prokrvením dolních končetin. Vhodné jsou také pro osoby trpící diabetem.

Návlek má celkovou délku 41 cm a je možné jej roztáhnout až pro maximální obvod lýtka 26 cm.

Pro výrobu byla použita jemná vlna, která je kombinována s elastanem. Díky elastanu je návlek pružný a nesjíždí z nohy dolů. Vlna pak zabezpečí Vašim nohám teplotní stabilitu.

Tyto hřejivé legíny Vám poskytnou nejen tepelný komfort, ale dodají vašemu stylingu jedinečný charakter. Jsou výrazem pozornosti k detailu a pohodlí při nošení. Jejich měkká struktura přináší úlevu studeným nohám.

Pro zachování jejich krásy a funkčnosti doporučujeme prát v pračce na jemný program na vlnu na 30°C. Díky příměsi elastanu jsou legíny pružnější a odolnější proti opotřebení. S použitím pracích přípravků s příměsí Lanolínu zajistíte vlněnému vláknu dlouhou životnost a návleky se praním nezdeformují. 

Dodáváno v univerzální velikosti.

Kategorie: OBLEČENÍ
Hmotnost: 0.3 kg
Materiál: Vlna / Elastan
Materiál: 65% Vlna, 35% Elastan
Barva: černá
Velikost: univerzální
Lemy: volné

Hodnocení produktu

Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2 hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Výpis hodnocení

5
I Avatar autora Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.1.2026
Elegantní ,jemné a super teplé.
5
RJ Avatar autora Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2025
Jemné, příjemné na kůži, hřejí

Podobné produkty

teplá dámská vesta
Akce VIDEO
+ další
1116-5 M
Pelerína Irma
VIDEO
2 940 Kč
RUN-7501
vlněný návlek na lýtko
Akce
570 Kč
620 Kč (–8 %)
005-SZK-1002
vlněná vesta
Akce VIDEO
+ další
1120-9 L
Vlněné pončo
VIDEO
2 460 Kč
LAT_25
pánský zimní svetr
+ další
013-FLC-V-203-002/L
svetr s norským motivem
+ další
028-NON-001/L