Oboustranná Merino přikrývka sněhově bílá 220x200 cm, Novozélandské Merino exclusivní hebkost!

Kód: 010-KAM-7
Novinka Tip E x c l u s i v e !
9 990 Kč 8 256,20 Kč bez DPH
Skladem

Materiál: 100% Novozélandské Merino; Provedení: oboustranné - deka je vyrobena sešitím dvou "plátů" vlněného rouna, opatřeno lemem po obvodu; Barva: rub i líc má sněhově bílou barvu; Deka je olemována po obvodu; Rozměr: 220 x 200 cm, Hmotnost: 4,1 kg, Gramáž: 520g/m2

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oboustranná Merino přikrývka ve sněhově bílé barvě o rozměru 220 x 200 cm je do značné míry to nejlepší čím se můžete rozmazlit. Merino přikrývka je vyrobena ze 100% Novozélandské Merino vlny. Vlněná přikrývka je oboustranná, přičemž obě strany jsou vyrobeny ve sněhově bílé barvě. Pro dotažení dokonalého pocitu při používání a současně pro vizuální vnímání této přikrývky byl i obvodový lem navržen ve stejném barevném odstínu jako celá deka. Díky tomu je celkový design Merino přikrývky jednotný a nerušivý. Deka neobsahuje žádné jiné příměsy, jedná se o 100% Novozélandské Merino.

Přikrývka splňuje veškeré požadavky na hebkost, preciznost provedení a obšití, tepelné vlastnosti či maximální uživatelský komfort. Kvalita této deky je zaručena díky využití těch nejhebčích vláken, která může člověku příroda poskytnout. U této přikrývky se můžete spolehnout na bezstarostný a ničím nerušený spánek. Přikrývka vynikne jak ve světlých, tak i ve tmavších interiérech, jelikož vlákno a provedení je jedinečné a nadčasové.

Novozélanská Merino vlna

Specifickou odnoží australského merina je novozélandská merino vlna. Ta je často považována za vůbec tu nejlepší ovčí vlnu na světě, rozhodně za tu nejčistší a nejbělejší. Ovce poskytující novozélandskou vlnu vznikly cíleným křížením několika plemen australských ovcí. Vlákna zdejší vlny tak kombinují všechny pozitivní aspekty merino vlny té nejvyšší kvality, ale dokáží vyvážit i jeden z jejích největších nedostatků – tedy nižší pevnost. Pokud jsme zmiňovali čistotu a bělost novozélandské vlny, nebylo to jen plácaní do větru. Je to velmi důležitý atribut pro další úpravu barevnosti. Čím je vlákno přirozeně bělejší, tím snadněji se barví. Klady, zápory a využití: opírá se o stejné vlastnosti jako australské merino, ale vlákno je navíc pevnější a bělejší, čímž zajišťuje výrobkům delší životnost a umožňuje širší paletu výsledných barev podle přání zákazníka.  

Použití: celoroční používání

Balení: Dodáváno v průhledné PVC tašce, aby nedošlo k zašpinění či poškození výrobku. Taška má ve své horní části úchyt pro jednoduchou manipulaci s výrobkem.

Rozměr přikrývky: 220 x 200 cm.

Rozměry balení: 80 x 50 x 30 cm

Hmotnost balení: 4,1 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: LŮŽKOVINY
Hmotnost: 4.9 kg
Materiál: Novozélandská Merino vlna
Rozměr: 220 x 200 cm oboustranná
Druh výplně: Žádná výplň

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Rady a tipy