ZÍSKEJTE nákupem -15% SLEVU ! Slevový kód JARO15 zadejte v prvním kroku košíku.

Tipy na dárky

Dávat dárky je boží. Obdarovat naše milované a blízké je vždycky skvělý pocit. Vymýšlet dárky? Ruku na srdce, to už taková legrace nebývá. Rychle se blíží Vánoce, svátek, narozeniny nebo výročí? Říkáte si, jak by vám pomohlo, kdyby to tak někdo vymyslel za vás? Protože tohle čtete, tak je jasné, že my jsme něco vymysleli… 

Dárek pro maminku

Maminka vždycky myslí na to, aby nám bylo dobře. Když vybíráme dárek pro mámu, mysleme na to také. Zapomeňme na chvíli na další nádobí nebo kuchyňské spotřebiče. Co takhle dopřát mamince chvíli klidu a pohody na pohovce v pohodlném hebkém cardiganu? Pokud je skutečně zimomřivá, přidejme ještě některý z měkoučkých plédů z jehněčí vlny. Slibujeme, že tímhle jí radost určitě uděláte. Nejlepším přemožitelem zimního nečasu jsou pak kvalitní kožešinové dámské rukavice s ovčí vlnou. A protože o sebe každá žena ráda pečuje, máme tu ještě tip na kvalitní kosmetiku s lanolinem

70-2_tepla-damska-vesta

Dárek pro tátu

Co by to bylo za Vánoce bez pořádných pantoflí pro tátu? Vybírat můžete pantofle s ovčí vlnou nebo celokožené, které může nosit celý rok. Vánoce bez pantoflí, to je jako čepice bez bambule. Jde to, ale tak nějak to není ono. A když už jsme u těch čepic, také to není špatný tip na dárek. Táta je frajer, takže kožená pilotka je rozhodně dárek přesně pro něj. Navíc opravdu zahřeje. Když pak po náročném dni padá do postele, mohl by díky dárku od vás padat na pohodlný zdravotní polštář z ovčí vlny a na měkké a teplé prostěradlo z merino vlny. Jen ho nechte, ať se dobře vyspí.

2935-7_pantofle-pro-muze

Dárek pro babičku

Pokud se nepleteme, tak vaše babička plete. Každý přece máme nějakého koníčka. Díky AZ-kvízu víme, že babičky většinou rády luští křížovky, starají se o vnoučata a pletou. Příze ze 100% ovčí vlny jako dárek je pak jistota. Navíc je tu šance, že vám z ní babička uplete ponožky a ty jsou prostě nej. Pletení není zrovna aktivita na zahřátí, takže doporučujeme nestárnoucí klasiku „důchodky“  na nohy a teploučkou vestu z ovčí vlny a máme jistotu, že babička bude v pohodlí. A chcete slyšet ještě jeden tip od našich babiček pro vaši babičku? Obdarujte ji termoforem v obalu z ovčí vlny . Je to takové měkoučké teplo, které si můžete vzít s sebou.

Dárek pro dědu

Děda si má v důchodu trochu odpočinout. Občas už ho taky něco bolí a nechce to úplně přiznat. Dědové takoví jsou. My to víme, a proto také víme, že z ledvinového pásu z teplé ovčí vlny budou mít jeho záda radost. A on také. Navíc nikdo ani nemusí vědět, že ho vlastně nosí. Pro dědečky, co se rádi uvelebí v křesle a koukají na televizi nebo si čtou, máme takovou trojitou super kombinaci. Teplé bačkory s ovčí vlnou na nohy, zabalit se do praktického hřejivého televizního vaku  a usednout do křesla vylepšeného o kvalitní potahy z merino vlny. Taky už se těšíte na důchod?

1G3A0869

Univerzální dárky

Vždycky se hodí mít eso v rukávu v podobě nápadů na „univerzální“ dárky, kterými můžete obdarovat muže i ženy. Použít je jako dárek pro přítelkyni nebo pro partnera, pro kolegu v práci nebo pro kamarádku. Tady je několik nápadů, které vás třeba mohou inspirovat:

Rady a tipy