Pro slevu -200,- Kč vložte kod LETO22 do prvního kroku v objednávce. (Platí pro objednávky minimální hodnoty 1200,- Kč).

Saunová čepice šedá

Kód: 013-NAM-S3
349 Kč / ks 288,43 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Materiál: 40% vlna, 60% Polyester, Velikost: univerzální, Vhodné pro: muže, ženy, děti, Využití: doplněk při pobytu v sauně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Saunová čepice je vyrobena ze speciálního materiálu obsahujícího 40% vlny a 60% polyesteru. Tyto vlněné čepice jsou určeny pro používání v sauně. Díky použitému materiálu je čepice pevnější, odolnější a trvanlivější. Moderní technologie pak umožňuje výrobu porézního, „prodyšného“ syntetického nebo polosyntetického materiálu. Saunová čepice má světle šedou barvu. Přední pohledová strana není opatřena žádným motivem, je jednobarevná.

Jaký význam při saunování má saunovací čepice?

Obecně je pobyt v sauně spojen s vysokými teplotami kolem 80 až 100 °C a velmi nízkou vlhkostí vzduchu. Tyto dvě podmínky jsou základními charakteristickými prvky saunování a člověk si již neuvědomuje fakt, že za těchto podmínek trpí nejen pokožka, ale zejména vlasy. Během pobytu v sauně dochází k vysušování vlasů, tyto jsou pak velmi křehké a snadno se lámou. Na druhou stranu má saunování tolik pozitivních vlastností a je natolik zdravé, že tuto nectnost musíme sauně odpustit. Zvlášť, když se proti tomuto problému dá poměrně snadno bojovat.

Pokud se o své vlasy pravidelně staráte, tak občasný pobyt v sauně Vaše vlasy zvládnou. V případě pravidelného pobytu v sauně však již vlasy dostávají zabrat. Dopřejte Vašim vlasům ochranu před horkem a suchým vzduchem pomocí saunovací čepice. Díky saunovací čepici ochráníte Vaše vlasy a také Vaši hlavu před rizikem přehřátí. Tento nevinný a přitom praktický doplněk Vám tak zaručí příjemný pobyt v sauně.

Kvalitní saunovací čepice jsou z převážné většiny vyráběny z přírodních materiálů jako je len, bavlna či vlna. Velikost čepice je univerzální, proto ji mohou používat dospělí i děti. Čím hrubší povrch čepice pro saunování, tím lepší prokrvení pokožky.

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO ZDRAVÍ
Hmotnost: 0.2 kg
Materiál: Vlna, Polyester
Barva: šedá
Velikost: univerzální
Vhodné pro: muže, ženy, děti
Využití: doplněk při pobytu v sauně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Rady a tipy