Vlněná Merino deka sněhově bílá 140x200 cm, Novozélandské Merino exclusivní hebkost!

Kód: 010-KAM-8
Tip E x c l u s i v e !
3 690 Kč / ks 3 049,59 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení

Vlněná deka Merino ve sněhově bílé barvě o rozměru 140 x 200 cm je do značné míry to nejlepší čím se můžete rozmazlit. Tato deka je vyrobena ze 100% Novozélandské Merino vlny. Pro dotažení dokonalého pocitu při používání a současně pro vizuální vnímání této přikrývky byl i obvodový lem navržen ve stejném barevném odstínu jako celá deka. Díky tomu je celkový design Merino deky jednotný a nerušivý. Deka neobsahuje žádné jiné příměsy, jedná se o 100% Novozélandské Merino.

Materiál: 100% Novozélandské Merino; Provedení: jednostranné - opatřeno lemem po obvodu; Barva: rub i líc má sněhově bílou barvu; Deka je olemována po obvodu; Rozměr: 140 x 200 cm, Hmotnost: 1,1 kg, Gramáž: 520g/m2

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deka z merino vlny splňuje veškeré požadavky na hebkost, preciznost provedení a obšití, tepelné vlastnosti či maximální uživatelský komfort. Kvalita této deky je zaručena díky využití těch nejhebčích vláken, která může člověku příroda poskytnout. U této přikrývky se můžete spolehnout na bezstarostný a ničím nerušený spánek. Při používání vynikne jak ve světlých, tak i ve tmavších interiérech, jelikož vlákno a provedení je jedinečné a nadčasové. Díky hebkosti materiálu není nutné tuto přikrývku povlékat.

Novozélanská Merino vlna

Specifickou odnoží australského merina je novozélandská merino vlna. Ta je často považována za vůbec tu nejlepší ovčí vlnu na světě, rozhodně za tu nejčistší a nejbělejší. Ovce poskytující novozélandskou vlnu vznikly cíleným křížením několika plemen australských ovcí. Vlákna zdejší vlny tak kombinují všechny pozitivní aspekty merino vlny té nejvyšší kvality, ale dokáží vyvážit i jeden z jejích největších nedostatků – tedy nižší pevnost. Pokud jsme zmiňovali čistotu a bělost novozélandské vlny, nebylo to jen plácaní do větru. Je to velmi důležitý atribut pro další úpravu barevnosti. Čím je vlákno přirozeně bělejší, tím snadněji se barví. Klady, zápory a využití: opírá se o stejné vlastnosti jako australské merino, ale vlákno je navíc pevnější a bělejší, čímž zajišťuje výrobkům delší životnost a umožňuje širší paletu výsledných barev podle přání zákazníka.  

Použití: celoroční používání

Balení: Dodáváno v průhledné PVC tašce, aby nedošlo k zašpinění či poškození výrobku. Taška má ve své horní části úchyt pro jednoduchou manipulaci s výrobkem.

Rozměr přikrývky: 140 x 200 cm.

Rozměry balení: 50 x 50 x 20 cm

Hmotnost balení: 1,1 kg

Jak nejlépe o tento výrobek pečovat?

  • Výrobky z vlněné pleteniny přepravujte v originálním obalu, chraňte před zašpiněním, mechanickým poškozením nebo navlhnutím.
  • Skladujte v suché a větrané místnosti, daleko od zdrojů tepla, vlhkosti a zdrojů světla.
  • Neměli byste skladovat zašpiněné výrobky.
  • Neperte výrobky s výrobky jiného typu.
  • Nežehlit.
  • Neodstraňovat skvrny rozpouštědly.
  • Prát v ruce při teplotě 30oC nebo mechanicky (program na praní vlny 30oC), za použití prostředku s obsahem Lanolinu.
  • Vždy respektujte symboly praní uvedené přímo na výrobku!

Podrobný návod, jak nejlépe pečovat o výrobky z vlny, naleznete zde: https://www.vlnenezbozi.cz/rady-a-tipy/vyrobky-z-vlny-udrzba/

Vlněné výrobky z pravé ovčí vlny mohou mít občas tendenci pouštět volná vlákna. Jedná se o přirozený jev a děje se tak zpravidla při prvním použití výrobku. Volná vlákna doporučujeme z výrobku vytřepat, výrobek vyvětrat. Je možné také použít lepící váleček - čistící váleček na oděvy, který  přebytečná vlákna odstraní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vlněné deky
Hmotnost: 1.1 kg
Materiál: Novozélandská Merino vlna
Rozměr: 140 x 200 cm
Druh výplně: Žádná výplň
Provedení: jednostranné
Barva: sněhově bílá
Hmotnost: 1,1 kg
Gramáž: 520g/m2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Rady a tipy