Podhlavník válec, sněhově bílý 40x15 cm, Novozélandské Merino

Kód: 010-KAM-52
E x c l u s i v e !
499 Kč / ks 412,40 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení

Materiál: 100% Novozélandské Merino; Rozměr: šířka 40 cm x průměr 15 cm; Barva: sněhově bílá barva; Výplň: 50% silikonové kuličky + 50% kousky paměťové pěny; Gramáž: 520g/m2; Pratelný potah: ANO

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento vlněný polštář válec ve sněhově bílé barvě o rozměru 40 x 15 cm je do značné míry to nejlepší čím se můžete rozmazlit. Podhlavník je vyroben ze 100% Novozélandské Merino vlny. Pro dotažení dokonalého pocitu při používání a současně pro vizuální vnímání tohoto polštáře byl i obvodový lem navržen ve stejném barevném odstínu jako potah polštáře. Díky tomu je celkový design podhlavníku válce jednotný a nerušivý. Výrobek neobsahuje žádné jiné příměsy, jedná se o 100% Novozélandské Merino.

Podhlavník válec z merino vlny splňuje veškeré požadavky na hebkost, preciznost provedení a obšití, tepelné vlastnosti či maximální uživatelský komfort. Kvalita je zaručena díky využití těch nejhebčích vláken, která může člověku příroda poskytnout. Při odpočinku se tak můžete spolehnout na bezstarostný a ničím nerušený spánek. Při používání vynikne jak ve světlých, tak i ve tmavších interiérech, jelikož vlákno a provedení je jedinečné a nadčasové. Díky hebkosti materiálu není nutné podhlavník povlékat.

Podhlavník válec je široký 40 cm a jeho průměr je 15 cm. Vnější vlněný potah je opatřen zipem, takže je možné potah vysvléknout a vyprat jej. Vnitřní výplň je oválného tvaru a tvoří ji silikonové kuličky kombinované s kousky paměťové pěny. Díky této výplni podhlavník netlačí  při jeho používání. Hlavní funkcí tohoto polštářku je vytvořit oporu krku a šíji při odpočinku. Velice často slouží k rehabilitaci osob, které například trpí následky úrazů aj. Při rehabilitacích je válec používán pro preventivní a léčebné využití pohybového aparátu.

Využití: Doporučuje se používat během probíhajících rehabilitací či v průběhu spánku.

Pokud trpíte alergií na roztoče, na peří či máte sklony k pocení, doporučujeme Vám tento výrobek.

Výrobek je opatřen certifikátem kvality (PN- EN ISO 9001:2000) a značkou CE.

Novozélanská Merino vlna

Specifickou odnoží australského merina je novozélandská merino vlna. Ta je často považována za vůbec tu nejlepší ovčí vlnu na světě, rozhodně za tu nejčistší a nejbělejší. Ovce poskytující novozélandskou vlnu vznikly cíleným křížením několika plemen australských ovcí. Vlákna zdejší vlny tak kombinují všechny pozitivní aspekty merino vlny té nejvyšší kvality, ale dokáží vyvážit i jeden z jejích největších nedostatků – tedy nižší pevnost. Pokud jsme zmiňovali čistotu a bělost novozélandské vlny, nebylo to jen plácaní do větru. Je to velmi důležitý atribut pro další úpravu barevnosti. Čím je vlákno přirozeně bělejší, tím snadněji se barví. Klady, zápory a využití: opírá se o stejné vlastnosti jako australské merino, ale vlákno je navíc pevnější a bělejší, čímž zajišťuje výrobkům delší životnost a umožňuje širší paletu výsledných barev podle přání zákazníka.  

Použití: celoroční používání

Balení: Dodáváno v průhledné PVC tašce, aby nedošlo k zašpinění či poškození výrobku. Taška má ve své horní části úchyt pro jednoduchou manipulaci s výrobkem.

Rozměr válce: šířka 40 cm x průměr 15 cm

Hmotnost balení: 0,4 kg

Jak nejlépe o tento výrobek pečovat?

  • Výrobky z vlněné pleteniny přepravujte v originálním obalu, chraňte před zašpiněním, mechanickým poškozením nebo navlhnutím.
  • Skladujte v suché a větrané místnosti, daleko od zdrojů tepla, vlhkosti a zdrojů světla.
  • Neměli byste skladovat zašpiněné výrobky.
  • Neperte výrobky s výrobky jiného typu.
  • Nežehlit.
  • Neodstraňovat skvrny rozpouštědly.
  • Prát v ruce při teplotě 30oC nebo mechanicky (program na praní vlny 30oC), za použití prostředku s obsahem Lanolinu.
  • Vždy respektujte symboly praní uvedené přímo na výrobku!

Podrobný návod, jak nejlépe pečovat o výrobky z vlny, naleznete zde: https://www.vlnenezbozi.cz/rady-a-tipy/vyrobky-z-vlny-udrzba/

Vlněné výrobky z pravé ovčí vlny mohou mít občas tendenci pouštět volná vlákna. Jedná se o přirozený jev a děje se tak zpravidla při prvním použití výrobku. Volná vlákna doporučujeme z výrobku vytřepat, výrobek vyvětrat. Je možné také použít lepící váleček - čistící váleček na oděvy, který  přebytečná vlákna odstraní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podhlavníky
Hmotnost: 0.4 kg
Materiál: Novozélandská Merino vlna
Druh výplně: 50% silikonové kuličky + 50% kousky paměťové pěny
Rozměr: šířka 40 cm x průměr 15 cm
Barva: sněhově bílá
Gramáž: 520g/m2
Pratelný potah: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Rady a tipy