Podhlavník podkova, sněhově bílá, Novozélandské Merino

Kód: 010-KAM-51
E x c l u s i v e !
550 Kč 454,55 Kč bez DPH
Skladem

Materiál: 100% Novozélandské Merino; Rozměr:  40 x 10 x 30 cm; Barva: sněhově bílá barva; Výplň: 100% silikonové kuličky; Gramáž: 500 - 550g/m2; Pratelný potah: ANO

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento vlněný polštář tvaru podkovy ve sněhově bílé barvě o rozměru 40 x 10 x 30 cm je do značné míry to nejlepší čím se můžete rozmazlit. Podhlavník je vyroben ze 100% Novozélandské Merino vlny. Pro dotažení dokonalého pocitu při používání a současně pro vizuální vnímání tohoto polštáře byl i obvodový lem navržen ve stejném barevném odstínu jako potah polštáře. Díky tomu je celkový design podhlavníku podkova jednotný a nerušivý. Výrobek neobsahuje žádné jiné příměsy, jedná se o 100% Novozélandské Merino.

Podhlavník podkova z merino vlny splňuje veškeré požadavky na hebkost, preciznost provedení a obšití, tepelné vlastnosti či maximální uživatelský komfort. Kvalita je zaručena díky využití těch nejhebčích vláken, která může člověku příroda poskytnout. Při odpočinku se tak můžete spolehnout na bezstarostný a ničím nerušený spánek. Při používání vynikne jak ve světlých, tak i ve tmavších interiérech, jelikož vlákno a provedení je jedinečné a nadčasové. Díky hebkosti materiálu není nutné podhlavník povlékat.

Podhlavník podkova je dodáván ve standardizovaném rozměru 40 x 10 x 30 cm. Vnější vlněný potah je opatřen zipem, takže je možné potah vysvléknout a vyprat jej. Vnitřní výplň tvoří silikonové kuličky. Díky této výplni podhlavník netlačí  při jeho používání. Hlavní funkcí tohoto polštářku je vytvořit oporu krku a šíji při odpočinku. Velice často slouží k rehabilitaci osob, které například trpí následky úrazů aj. Při rehabilitacích je válec používán pro preventivní a léčebné využití pohybového aparátu.

Využití: Doporučuje se používat během probíhajících rehabilitací či v průběhu spánku.

Pokud trpíte alergií na roztoče, na peří či máte sklony k pocení, doporučujeme Vám tento výrobek.

Výrobek je opatřen certifikátem kvality (PN- EN ISO 9001:2000) a značkou CE.

Novozélanská Merino vlna

Specifickou odnoží australského merina je novozélandská merino vlna. Ta je často považována za vůbec tu nejlepší ovčí vlnu na světě, rozhodně za tu nejčistší a nejbělejší. Ovce poskytující novozélandskou vlnu vznikly cíleným křížením několika plemen australských ovcí. Vlákna zdejší vlny tak kombinují všechny pozitivní aspekty merino vlny té nejvyšší kvality, ale dokáží vyvážit i jeden z jejích největších nedostatků – tedy nižší pevnost. Pokud jsme zmiňovali čistotu a bělost novozélandské vlny, nebylo to jen plácaní do větru. Je to velmi důležitý atribut pro další úpravu barevnosti. Čím je vlákno přirozeně bělejší, tím snadněji se barví. Klady, zápory a využití: opírá se o stejné vlastnosti jako australské merino, ale vlákno je navíc pevnější a bělejší, čímž zajišťuje výrobkům delší životnost a umožňuje širší paletu výsledných barev podle přání zákazníka.  

Použití: celoroční používání

Balení: Dodáváno v průhledné PVC tašce, aby nedošlo k zašpinění či poškození výrobku. Taška má ve své horní části úchyt pro jednoduchou manipulaci s výrobkem.

Rozměr podkovy:  40 x 10 x 30 cm

Hmotnost balení: 0,27 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Podhlavníky
Hmotnost: 0.27 kg
Materiál: Novozélandská Merino vlna
Druh výplně: Silikonové kuličky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Rady a tipy