Oboustranná mikroplyšová deka s beránkem, 140x200 cm

Kód: 008-ELU-009
Novinka E x c l u s i v e !
2 690 Kč / ks 2 223,14 Kč bez DPH 2 690 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Možnosti doručení

Materiál rub / líc: 100% Evropské merino (100% ovčí vlna) / 100% Mikroplyš; Provedení: oboustranné - rubová strana je potištěna motivem, lícová strana je jednobarevná v provedení světlá krémová barva, Rozměr: 140 x 200 cm, Hmotnost: 2,4 kg, Gramáž: 2 x 450g/m2

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato hebká a hřejivá oboustranná přikrývka v sobě snoubí použití dvou druhů materiálů, díky nimž bude Váš odpočinek doveden k dokonalosti. Pro výrobu oboustranné mikroplyšové deky s beránkem byly použity dva druhy materiálů. Rubová strana je vyrobena z ovčí vlny, která je označována jako Evropské Merino. Gramáž použitého vlněného rouna je 450g/m2. Lícová strana je vyrobena z velice jemného a hebkého materiálu známeho jako Mikroplyš. Výsledná oboustranná deka vznikne tedy spojením (sešitím) těchto dvou "plátů" materiálu k sobě. Deka je po obvodu lemována tmavě hnědým lemem.

Oboustranné přikrývky jsou díky tomuto provedení těžší oproti jednostranným dekám. Oboustranné vlněné přikrývky s beránkem jsou příjemně hutné a těžké. Takové přikrývky udělají radost zejména zimomřivým jedincům.

Ruku na srdce, když se řekne „vlna“ a vy nejste zrovna atomový fyzik nebo námořník, jako první si zřejmě vybavíte huňaté ovce a velmi teplé ponožky od babičky. Není divu. Ovčí vlna je naprostá klasika, pokud jde o výrobky z vlny. Její vlastnosti vynikajícího tepelného izolantu s dlouhou životností jsou ověřovány a potvrzovány s každou další generací. Vážně. Zeptejte se babičky.

V naší nabídce najdete nejčastěji výrobky z ovčí vlny získávané střihem ze živých zvířat chovaných v Evropě. K tomuto odkazu se hlásíme označením „Evropské Merino“. Technicky jde o vlnu označovanou jako „pure new wool“, tedy o vlnu s maximální příměsí 0,3% jiných vláken. Více o materiálu Evropské Merino naleznete zde https://www.vlnenezbozi.cz/rady-a-tipy/vyrobeno-z--ovci--vlny/.

TIP pro údržbu výrobků, který je složen z více druhů materiálů

Pokud je deka vyrobena ze více druhů materiálů doporučujeme vždy produkt prát tak, jak se doporučuje prát ten "citlivější" materiál. V případě kombinace ovčí vlny a mikroplyše pak doporučujeme prát na program VLNA.

Jak nejlépe o tento výrobek pečovat?

  • Výrobky z vlněné pleteniny přepravujte v originálním obalu, chraňte před zašpiněním, mechanickým poškozením nebo navlhnutím.
  • Skladujte v suché a větrané místnosti, daleko od zdrojů tepla, vlhkosti a zdrojů světla.
  • Neměli byste skladovat zašpiněné výrobky.
  • Neperte výrobky s výrobky jiného typu.
  • Nežehlit.
  • Neodstraňovat skvrny rozpouštědly.
  • Prát v ruce při teplotě 30oC nebo mechanicky (program na praní vlny 30oC), za použití prostředku s obsahem Lanolinu.
  • Vždy, prosím, respektujte konkrétní prací symboly uvedené přímo na výrobku.

Podrobný návod, jak nejlépe pečovat o výrobky z vlny, naleznete zde: https://www.vlnenezbozi.cz/rady-a-tipy/vyrobky-z-vlny-udrzba/

Vlněné výrobky z pravé ovčí vlny mohou mít občas tendenci pouštět volná vlákna. Jedná se o přirozený jev a děje se tak zpravidla při prvním použití výrobku. Volná vlákna doporučujeme z výrobku vytřepat, výrobek vyvětrat. Je možné také použít lepící váleček - čistící váleček na oděvy, který  přebytečná vlákna odstraní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přikrývky
Hmotnost: 2.4 kg
Materiál: Evropské Merino
Rozměr: 140 x 200 cm oboustranná
Druh výplně: Žádná výplň
Materiál rub / líc: 100% Evropské merino (100% ovčí vlna) / 100% Mikroplyš
Rozměr: 140 x 200 cm
Hmotnost: 2,4 kg
Gramáž: 2 x 450g/m2
? Provedení: oboustranné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Rady a tipy